Snadné nastavení nabídky
Vyberte si dietu, perzonalizujte ji a objednávejte online.
Nemusíte vařit
náš kuchař pro Vás připraví zdravá a chutná jídla.
flexibilní doručení
Podívejte se na naše možnosti dodávek a kontaktujte nás kdykoliv budete potřebovat doručení přizpůsobit.
vstřícná podpora
Užijte si jídlo připravené výhradně pro vás.
Don’t cook! Nechte to na nás Don’t cook! tvoří lidé, pro které je zdravá výživa vášní a kteří věří, že plnohodnotná jídla mohou zároveň dobře chutnat, V Don’t cook! sázíme na optimálně vyvážený, pestrý jídelníček, čerstvé lokální produkty, dokonalou chuť jídel a individuální přístup ke každému z našich klientů. Náš hlavní cíl je, aby se naši klienti cítili dobře a byli zdraví. Proto pro Vás pečlivě vybíráme všechny používané produkty, dbáme na jejich kvalitu a snažíme se zajistit ty nejlepší suroviny od osvědčených lokálních dodavatelů. Nenacházíte mezi každodenními povinnostmi čas na přípravu plnohodnotných jídel? Nechte to na nás – vybereme hodnotné potraviny, které Vašemu organismu dodají všechny nezbytné živiny a zajistí energii na celý den. Don’t cook! nabízí široký výběr dietních variant přizpůsobených Vašim potřebám a preferencím. Vyberte si, objednejte a se zbytkem si nedělejte starosti – od tohoto okamžiku je Vaše stravování v našich rukou.
VŠE ZAČÍNÁ ČERSTVÝMI potravinami
Každé jídlo je vždy složeno z čerstvých potravin. Náš šéfkuchař zajistí, aby každé jídlo bylo připraveno z čerstvého masa a zeleniny.
Postaráme se o vaše zdraví


Téměr v každém jídle se vyskytují alergeny. S ohledem na vaše zdraví je označujeme u každého chodu. Užijte si jídlo připravené vám na míru.
Zatím, co si užíváte života, můžete si být jistí, že vaše strava je zdravá a výživná.
EXPRESNÍ DODÁVKY PRODUKTŮ
Naši kurýři doručují vaši objednávku na uvedenou adresu, kalendář objednávek vám umožňuje upravit den, kdy má být objednávka doručena. Objednávka je zpracována do 48 hodin od odeslání objednávky.