Standard


Menu Standard je chutný a optimální způsob Vaší výživy. Pokud si chcete udržet stálou tělesnou hmotnost nebo zhubnout, stačí, když si vyberete příslušnou kalorickou hodnotu jídel z naší nabídky. Nezapomeňte, že nevyvážený jídelníček přispívá k nedostatku mikroživin a makroživin v organismu, což může ovlivnit nejen Vaši hmotnost, ale také zdraví a to, jak se cítíte.

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Standard:
-1000 kcal
-1500 kcal
-2000 kcal
-2500 kcal

Pokud nevíte, kterou z nich si vybrat, použijte kalkulačku, kterou pro Vás připravili naši specialisté.
Objednat
Sport


Menu Sport je přizpůsobena sportovnímu, aktivnímu životnímu stylu – jejím základem jsou osvědčené přírodní produkty v odpovídajících poměrech. Pokud jde o výběr makroživin, Menu Sport dodává organismu odpovídající množství bílkovin, které jsou nezbytné pro tvorbu a regeneraci svalové tkáně, a také optimální množství sacharidů, které jsou nutné k obnovení zásob glykogenu po fyzické aktivitě.

Menu Sport, to jsou vyvážená jídla založená na sacharidech, bílkovinách a tucích. Najdete v ní produkty ze všech skupin potravin včetně masa, ryb, vajec, mléka a mléčných výrobků, produktů z obilnin, ovoce a zeleniny.

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Sport:
-2000 kcal
-2500 kcal
-3000 kcal
-4000 kcal

Pokud nevíte, kterou z nich si vybrat, použijte kalkulačku, kterou pro Vás připravili naši specialisté.
Objednat
Vegetarian


Menu Vegetarián představuje vyvážený systém stravování přizpůsobený potřebám těch klientů, kteří ze svého každodenního jídelníčku vyloučili maso, ryby a mořské plody.

Základem Menu Vegetarián jsou mléčné výrobky, vejce, luštěniny, výrobky z obilnin, ovoce, zelenina, semínka a ořechy. Všechna jídla mají takové složení, aby Vám zajistila přísun odpovídajícího množství všech potřebných složek potravy. Nesmíte zapomenout, že na tom závisí správné fungování Vašeho organismu. .

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Vegetarian :
- 1000 kcal
-1500 kcal
-2000 kcal
-2500 kcal

Pokud si nejste jisti, která možnost je pro vás nejvhodnější, můžete použít naši kalkulačku připravenou našimi profesionály.
Objednat
Vegetarian + Fish


Vegetariánský jídelníček + ryba - výborné řešení pro zachování ideálně vyváženého systému výživy pro ty, kteří vyloučili maso z denního menu. Základem Menu jsou mléčné výrobky, vejce, mořské plody, semínka, luštěniny, ovoce a ořechy. Všechna naše jídla obsahují přiměřené množství všech výživových prvků nezbytných pro zdraví.

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Vegetarian + Fish :
- 1000 kcal
-1500 kcal
-2000 kcal
-2500 kcal

Pokud si nejste jisti, která možnost je pro vás nejvhodnější, můžete použít naši kalkulačku připravenou našimi profesionály.
Objednat
Lower Gluten


Menu Lower Gluten je určena lidem, kteří jsou zejména citliví na výskyt lepku v potravě, a také těm, kteří se v každodenním životě konzumaci potravin obsahujících lepek vyhýbají. Jídla připravená v rámci systému Lower Gluten jsou složena z přirozeně bezlepkových produktů, jako je rýže (hnědá, divoká, červená), pohanka, tapioka, quinoa, amarant, ořechy, semínka, brambory, kukuřice, luštěniny, maso, ovoce a zelenina.

Ačkoli v této dietě využíváme přirozeně bezlepkové produkty, existuje možnost, že se v pokrmech vyskytne stopové množství lepku, a proto tato dieta není doporučena lidem trpícím celiakií.

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Lower Gluten :
-1000 kcal
-1500 kcal
-2000 kcal
-2500 kcal

Pokud si nejste jisti, která možnost je pro vás nejvhodnější, můžete použít naši kalkulačku připravenou našimi profesionály.
Objednat
Lactose Free


Menu Lactose Free je program vhodný pro osoby trpící intolerancí laktózy nebo ty, kteří se rozhodli tuto složku potravy ze svého každodenního jídelníčku vyloučit. V tomto systému stravování byly výrobky z kravského mléka nahrazeny mléčnými výrobky bez obsahu laktózy a produkty rostlinného původu (na bázi sóji, mandlí, rýže, ořechů apod.). Vzhledem k nutnosti zajistit odpovídající příjem bílkovin je součástí diety maso, a to jak drůbeží, tak hovězí, příležitostně vepřové či ryby, a také větší množství luštěnin a vajec.

Ačkoli v Menu Lactose Free nevyužíváme produkty obsahující laktózu, jídla mnohou obsahovat mléčné bílkoviny jiného druhu, a proto není doporučena osobám, které jsou na tuto složku potravy alergické.

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Lactose Free:
- 1000 kcal
- 1500 kcal
- 2000 kcal
- 2500 kcal

Pokud si nejste jisti, která možnost je pro vás nejvhodnější, můžete použít naši kalkulačku připravenou našimi profesionály.
Objednat
Junior


Menu Junior je určena dětem a mládeži. Jídla připravená v rámci tohoto programu jsou chutná, barevná a obsahují odpovídající množství všech vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné ke správnému vývoji dětí a mládeže. Menu je složena ze tří jídel: snídaně, dopolední svačiny a oběda.

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Junior:
- 1000 kcal
- 1500 kcal

Fit Mommy


Menu Mummy je náš program určený ženám, které si chtějí zajistit odpovídající výživu v období těhotenství a které chtějí dbát na správný jídelníček po narození dítěte.

Tento program byl připraven tak, aby mladým matkám zajistil odpovídající přísun minerálů a vitamínů. Proto se menu této diety skládá z produktů bohatých na železo, vitamín C, omega-3 mastné kyseliny, kyselinu listovou, jód, vápník nebo hořčík. Z jídelníčku byly vyloučeny také složky, jejichž konzumace v těhotenství a po porodu se nedoporučuje, jako je např.: nepasterizované mléko a výrobky z něj, pálivé koření, uzené produkty a syrové klíčky.

Don’t cook! nabízí několik kalorických variant Menu Mummy:
- 1000 kcal
- 1500 kcal
- 2000 kcal
- 2500 kcal

If you’re not sure which option is the most suitable for you, you can use our calculator prepared by our professionals.
Objednat
Detox


Menu Detox má za cíl posílit zdraví zdravých osob, očistit tělo od toxinů, zvýšit délku a kvalitu života a také zlepšit stav osob nemocných. Tato dieta, která má charakter léčebné hladovky, se používá jako krátkodobá, časově ohraničená kúra. Zajišťuje přísun enzymů, mikroživin, vitamínů, vhodně zvyšuje zásaditost organismu, očišťuje a posiluje organismus a obnovuje rovnováhu látkové výměny.

Menu Detox se skládá z ovoce a zeleniny, ale neobsahuje luštěniny, škrobovou zeleninu nebo ovoce a zeleninu s vysokým glykemickým indexem. Z jídelníčku jsou vyloučeny také produkty z obilnin, maso, ryby, mléko a mléčné výrobky, vejce, příliš zpracované potraviny a potraviny s obsahem barviv. Zakázány jsou také káva, čaj a alkoholické nápoje.

Menu Detox zajišťuje přísun cca 800/1 000 kcal denně. Jedná se o velmi restriktivní menu , která neposkytuje dostatek některých živin (bílkoviny, sacharidy, tuky) a nemůže být užívána déle než po dobu 40 dnů. Před užitím Diety Detox doporučujeme konzultaci s lékařem a absolvování doporučených vyšetření.

Objednat
Office Box


Dieta Office Box se skládá ze tří jídel:
-Snídaně
nebo 
-Svačina
-Svačina
 
-Oběd
-Oběd
 
-Večeře


Office Box dieta je věnována těm, kteří chtějí zůstat celý den v práci energičtí. Office Box menu se skládá z pestré, chutné a správně vyvážené stravy. Menu Office Box je dostupné ve všech možných variantách tj. Standard, Vegetarian, Lower Gluten atd.
Objednat
Sweet Catering


Sweet Catering je návrh, ve kterém můžete najít dorty, koláče a různé druhy zákusků a předkrmů. Připravíme vše čerstvě přímo na místě dodání. Složení sladkostí je té nejvyšší kvality (např. přírodní máslo bez konzervačních látek, vejce od slepic z volného výběhu, přírodní tvaroh, atd.). Všechny plody ovoce jsou čerstvé a šťavnaté - zaměřujeme se na jejich sezónnost, jež zaručuje zisk největších zdravotních výhod. Připravíme svatební a narozeninové dorty, dárkové krabičky pro hosty, sušenky i koláče.Objednat
Occasional Catering


Naše nabídka též zahrnuje catering pro soukromé a firemní akce. Svačina, předkrmy, Pater sendviče, teplá jídla – nabídka, která se může objevit na stolech během rautů, obědů, či firemních večeří. Kromě toho zajišťujeme stravování při příležitostech otevření butiků, firemních večírků, příležitostných oslav, nebo dokonce i svateb. Naše nabídka je flexibilní, takže pokud nejste připraveni na konkrétní návrh, můžete si sestavit vlastní menu za pomoci našeho výživového specialisty. Připravujeme každé stravování podle daného rozpočtu, jednotlivých návrhů a potřeb

Objednat
DETOX Don’t Cook Očista


Juice Detox. Co je to ? Pro koho ? Stoji to za to ? Džusová strava spočívá v nahrazení všech nebo většiny jídel vhodně vybranými ovocnými a zeleninovými šťávami.Očistu stravy lze konzumovat 1-5 dní v závislosti na individuálních potzřebách každého z Vás. Speciálně vybrané složení našich šťáv podporuje tělo v regeneračním procesu a pomáhá jej čistit a odstraňovat toxiny. Kromě toho velké množství antioxidantů, chlorofylu, vitamínů, minerálů a enzymů ovlivňuje : -zrychlení metabolismu -hubnutí -očistu těla - posílení imunity - zlepšení stavu vlasů a nehtů - duševní pohodu - snížení konstantní únavy - zlepšení koncentrace - zvýšení vitality Jeden den našeho detoxu se skládá ze 6 lahví šťávy přizpůsobených denní době, na jejichž přípravu bylo použito více než 5kg čerstvé zeleniny, ovoce a správné množství ořechů a semen. Šťávy doplňují protizánětlivé složky např. kokosovu vodou a mlékem, medem nebo zázvorem. Naše šťávy také zahrnují Superfood včetně acai bobule, semena chia, kale nebo matcha. Díky nedostatku pasterizace si šťávy uchovávají větší výživovou hodnotu, vitamíny ( nejsou ošetřovány vysokou teplotou ) a bioaktivní vlastnosti různých sloučenin např. flavonoidů.
Objednat