EMS Transformation

MÁŠ 5 MINUT?
ZMĚNÍME TI ŽIVOT(NÍ STYL)

NEMÁM ČAS CVIČIT, NEMÁM ČAS ZDRAVĚ JÍST.
Vnést balanc do svého životního stylu nebylo nikdy jednodušší! Jak?! 

Zdravě, jednoduše a pod dohledem odborníků.
Dvě firmy obohacující lidské zdraví a dlouhověkost …krabičková dieta DON’T COOK 

a pohyb ve dvaceti minutách EMS TRANSFORMATION… spojily svoje síly a vytvořily projekt pečující o fyzické a psychické zdraví, které se postarají o rovnováhu ve Vašem organismu. Tělo je tak zdravé uvnitř i navenek. Odměnou je zdravé střevo po prvním čistícím týdnu pomocí detoxikace organismu a následně udržovací péče v podobě vyváženého jídelníčku na bázi lowcarb nebo keto.
Přínosem je také zlepšení imunity vlivem zdravé stravy a fyzickému cvičení.

Co Vás čeká?

Měsíční proměna, očista nebo nastartování…každý tomu říká jinak. Součástí balíčku je krabičková dieta na každý den od pondělí do pátku, tj 3-5 kvalitních jídel dle vlastního výběru. Odborníky navolený mix 1.týden detox a 2.,3. a 4.týden lowcarb nebo keto. Zdravé stravování jde neodmyslitelně ruka v ruce s pohybem, proto v rámci balíčku získáte 2x týdně osobní trénink, tedy odborný dohled a parťáka. Naučíme Vás krátké 20min tréninky na doma, které si následně můžete cvičit i bez EMS technologie sami. Poradíme Vám trénink přímo na míru a naučíte se správnou techniku cviků. Při tréninku se můžete na cokoliv ptát ohledně zdravého životního stylu a konzultovat tak i Váš nový jídelníček s přiděleným odborníkem – osobním trenérem přímo na Vaši problematiku (hubnutí, po porodu, nabírání tělesné hmotnosti, apod.).

Přípravili jsme program FIT MUMMY

přímo pro maminky po porodu, které by se rády vrátily zpátky na svoji váhu a cítily se zase skvěle

Rozumíme Vám a samy jako maminky víme, že poslední kila nejsou vůbec jednoduchá a často nás pěkně potrápí! Přebytečná kila? Diastáza po porodu? Bolavá záda? EMS TRANSFORMATION a DON¨T COOK je tady pro Vás! Přinášíme Vám jedinečný program FIT MUMMY pro každou maminku, která chce být v pohodě, nehonit jídlo v ledničce na poslední chvíli nebo v poslední volné chvíli, než se miminko probudí. Nejste na to samy! Máme pro Vás řešení, jak se nastartovat zpátky a mateřství si užít naplno! Díky našim specialistům Vám ukážeme, jak cvičit týden po týdnu a zároveň jak se stravovat energeticky vyváženě, dostatečně a zdravě, aby nechybělo nic Vám ani miminku!

Pojďme si to shrnout!

Jsme parta odborníků, která tě naučí zdravě jíst a cvičit. Jídlo ti s láskou připravíme a dovezeme až domů. Trénovat tě budeme také z domova a to hned 2x týdně ve Vámi zvolený čas (po domluvě s osobním trenérem). Cvičíme pouze 20 minut s EMS technologií, tj technologie, která prošla výzkumem i jsme si ji vyzkoušeli přímo na sobě. Kdo? Osobní trenéři EMS TRANSFORMATION i naši klienti, kteří se mohou pochlubit krásnými výsledky.

 

Za měsíc ti předáme nový, zdravý a udržitelný životní styl. Jdeš do toho s námi?!